In de natuur zijn is een helend bad voor onze ziel. We zijn natuur en zien onszelf gespiegeld in de rijkdom ervan. De natuur is opgebouwd uit de gulden snede. De gulden snede wordt ook de goddelijke verhouding genoemd. Deze verhouding zie je overal terug. In een bloem, in dennenappels, in je lichaam, in piramides, in schilderijen en in de nautilus, zoals de foto boven aan deze pagina. Bij deze verhouding is er rust en balans. Voor mij de reden dat we in de natuur zo tot rust komen en spiegels kunnen zien van de thema's in ons leven.
In de natuur zijn is gezond. Het vermindert je stress en helpt bij depressieve klachten en hoge bloeddruk. Alleen al wandelen en bewegen zorgt voor een betere doorstroming en helderheid in je hoofd. De natuur biedt nog zoveel meer. Wanneer je op pad gaat met een vraagstuk, biedt de natuur je spiegels en geeft zij je antwoorden. Het is verbazingwekkend hoe veel synchroniciteit je kan ervaren. Wanneer ik met een cliënt in de natuur wandel, laten de paden de weg zien die iemand wil inslaan, komen dieren een boodschap brengen en zijn bomen en struiken helpers op het pad. In mijn begeleiding zullen we de symbolen van de natuur samen ontdekken en ervaren. Wandel je mee?
Sessies duren maximaal 2 uur en bedragen 150 euro.
De wijsheid van natuurvolkeren en de prachtige ceremonies van oude tradities zijn een bron van heling en transformatie. Drumreizen, sjamanistisch trancedansen, sjamanistisch ademwerk, allemaal ceremonies waarbij je reist in de wereld van je onderbewustzijn. De ceremonies die ik begeleid, geef ik vorm in groepen. In de agenda kan je de ceremonies vinden.
VOF de Bedding: KvK 11067474 ~ BTW NL.8190.79.029 ~NL26RABO 0129814202
Bereikbaar via contact, info@ericavanriet.nl of 06 23 22 45 25
Praktijkadres in Ede.