In de natuur zijn is gezond. Het vermindert je stress en helpt bij depressieve klachten en hoge bloeddruk. Alleen al wandelen en bewegen zorgt voor een betere doorstroming en helderheid in je hoofd. De natuur biedt nog zoveel meer. Wanneer je op pad gaat met een vraagstuk, biedt de natuur je spiegels en geeft zij je antwoorden. Het is verbazingwekkend hoe veel synchroniciteit je kan ervaren. Wanneer ik met een cliënt in de natuur wandel, laten de paden de weg zien die iemand wil inslaan, komen dieren een boodschap brengen en zijn bomen en struiken helpers op het pad. In mijn begeleiding zullen we de symbolen van de natuur samen ontdekken en ervaren. Wandel je mee?
Sessies variëren in tijd. Reken op minimaal anderhalf uur. Het kost € 100 euro per uur.
In de natuur zijn is een helend bad voor onze ziel. We zijn natuur en zien onszelf gespiegeld in de rijkdom ervan. De natuur is opgebouwd uit de gulden snede. De gulden snede wordt ook de goddelijke verhouding genoemd. Deze verhouding zie je overal terug. In een bloem, in dennenappels, in je lichaam, in piramides, in schilderijen en in de nautilus, zoals de foto boven aan deze pagina. Bij deze verhouding is er rust en balans. Voor mij de reden dat we in de natuur zo tot rust komen en spiegels kunnen zien van de thema's in ons leven.
En de vele ceremonies van natuurvolkeren zijn ook zo bijzonder krachtig. Soms neem ik een drum mee op onze wandelingen. Het ritme van de drum, brengt tot rust en laat je verbinding maken met onbewuste lagen. Stappen maken, drum geluid, het seizoen waarin we lopen. Allemaal ritmes om in te leren en aan te groeien.
VOF de Bedding: KvK 11067474 ~ BTW NL.8190.79.029 ~NL26RABO 0129814202
Bereikbaar via contact, [email protected] of 06 23 22 45 25
Werkzaam online en op diverse plekken in Ede .